Online výživové poradenstvo

Témy, ktorým sa venujem:

Chudnutie

Rastlinná strava je vynikajúcim nástrojom pre účinné a hlavne dlhodobé chudnutie, bez nutnosti hladovania. Ide o moju obľúbenú tému, ktorej sa často venujem v článkoch a webinároch a ak máte záujem o osobné poradenstvo, neváhajte ma kontaktovať.

Priberanie​

Zdravé priberanie hmotnosti, svalovej hmoty a športový výkon je možné dosiahnuť aj na čisto rastlinnej strave. Podrobne sa tejto téme venujem v svojich videách a rád vám poradím aj v rámci konzultácie.

Vyvážená vegánska strava

K zdravému a plnohodnotnému životu nie je potrebné konzumovať žiadne potraviny živočíšneho pôvodu. Sám sa vegánsky stravujem už od roku 2013 a so správnym zostavením vegánskej stravy pomáham klientom od roku 2017.

Ako to prebieha:

V prípade záujmu o poradenstvo ma prosím najprv kontaktujte a v správe prosím stručne opíšte, s čím potrebujete pomôcť. Ak vám budem vedieť s vaším problémom pomôcť, požiadam vás o vyplnenie vstupného dotazníka a dohodneme si termín stretnutia.

Poradenstvo prebieha výlučne online, prostredníctvom aplikácie Zoom. Krátko pred dohodnutým poradenstvom vám odošlem odkaz, cez ktorý sa pripojíte a ak nemáte ešte aplikáciu, stiahnete si ju po kliknutí na link.

Ponúkate jedálniček "na mieru"?

Pozmeniť váš aktuálny jedálniček je výrazne jednoduchšie a dlhodobo účinnejšie, ako sa snažiť začať od nuly, s jedlami, ktoré nepoznáte, podľa striktného zoznamu. Individualizované jedálničky "na mieru" preto neponúkam.

Inšpirácia je však dôležitá a preto som pripravil ukážkové jedálničky, v ktorých okrem jedál a receptov nájdete veľa ďalších informácií a rád pre nakupovanie a prípravu jedál, špecificky pre váš problém. S ich pomocou sa budete vedieť v jedle sami správne rozhodovať aj v situáciách, kedy by dodržiavanie striktného jedálnička nebolo možné.

Ako sa platí a koľko to stojí:

Platba je možná kartou priamo na stránke alebo prevodom na účty v ČR a SR. Ceny v Kč sa riadia aktuálnym kurzom a ku každej platbe samozrejme dostanete faktúru, ako potvrdenie o zaplatení.

Jednorazové poradenstvo 39 EUR

  • 50 minútová online konzultácia

Komplexné poradenstvo 89 EUR

  • 2x konzultácia + písomné odporúčania